Regulamin

Właścicielem Internetowego Sklepu Medycznego jest firma Med-al Alina Dąbrowska

 

Zamówienia: 

Wszystkie ceny towarów są cenami brutto i zawierają stosowny podatek VAT.

Prośbę o wystawienie faktury należy zaznaczyć w momencie złożenia zamówienia.

Od 1 stycznia 2020 roku wystawienie faktury do paragonu na rzecz innej firmy jest dopuszczalne tylko wówczas, gdy na paragonie widnieje NIP nabywcy. W praktyce oznacza to, że nie będzie możliwości wystawienia faktury na firmę, jeśli sprzedaż została dokonana na osobę fizyczną.

Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 11:00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

Na poleceniu przelewu należy podać numer zamówienia (wyświetlany po jego złożeniu).

Zastrzegamy sobie prawo do wycofania towaru ze sprzedaży lub rezygnacji z realizacji zamówienia.

Termin realizacji zamówienia wskazany na stronie, liczymy od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym.

Zamówienie nie opłacone lub nie odebrane w terminie 14 dni zostanie anulowane. 

 

Wysyłka:

Dostawy realizujemy na terytorium całego kraju za pośrednictwem kuriera lub paczkomatu InPost.

Koszty wysyłki zamówionych towarów są automatycznie doliczane do rachunku tworzonego w trakcie zamówienia oraz uwzględniane na fakturze lub paragonie.

W przypadku odbioru własnego towaru w siedzibie sklepu, Kupujący nie ponosi kosztów związanych z wysyłką niezależnie od zawartości i wartości zamówienia. Płatność tylko w gotówce.

 

Zwrot towaru:

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 o ochronie praw konsumentów gwarantujemy Państwu prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki zawierającej towar. Do zwrotu należy dołączyć dowód zakupu oraz komplet dokumentów. Towar nie może nosić śladów używania, kopiowania, nie może być zwrócony niekompletny. Towary zabezpieczone fabrycznie nie mogą być zwrócone po zdjęciu opakowania, np. folii lub plomby zabezpieczającej, opakowanie zewnętrzne nie może być uszkodzone. Zwrot należności za zwrócone towary, po potrąceniu całkowitych kosztów przesyłki, nastąpi w terminie 7 dni od daty otrzymania zwrotu na wskazane przez Państwa konto bankowe. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący.

 

Pozostałe:

Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany ceny towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania czy też wycofania towaru z oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych wprowadzania w nich zmian w każdym momencie. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.

Informacje o produktach zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za błędy popełnione przez składającego zamówienie w formularzu zamówienia, w wyniku których przesyłka nie dotarła do adresata, a także za nieuzasadnioną odmowę odbioru przesyłki.

Złożenie zamówienia w Sklepie Internetowym Med-al Alina Dąbrowska oznacza akceptację postanowień regulaminu.

Z uwagi na wejście w życie w dniu 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO) Sklep Medyczny Med-al Alina Dąbrowska dostosował procesy przetwarzania danych osobowych do nowych zasad.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl